Pacientų apklausa

VšĮ Marijampolės ligoninėje siekiame pagerinti asmenų aptarnavimo kokybę ir sumažinti gaunamų paklausimų, prašymų bei skundų skaičių, siekiame užtikrinti profesionalias sveikatos priežiūros paslaugas kiekvienam pacientui ir tobulinti asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbo organizavimo vadybą.

 

Visi pacientai, kurie baigė gydymą VšĮ Marijampolės ligoninėje, yra kviečiami atsakyti į anoniminės anketos klausimus apie stacionarinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybę VšĮ Marijampolės ligoninėje, taip pat anketą galima užpildyti įstaigoje raštu. Apklausos rezultatai vėliau bus skelbiami interneto svetainėje bei informacinėje lentoje.

 

VšĮ Marijampolės ligoninėje besilankantys pacientai siūlymus, pastabas, skundus taip pat gali anonimiškai teikti pageidavimų, pastabų bei skundų knygoje įstaigos vadovui.

Tačiau manome, kad daugumą konflinktinių situacijų ir nesusipratimų būtų galima išspręsti įstaigos viduje, jei sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai geranoriškai bendradarbiautų su pacientais, o pacientui rūpima informacija būtų perduodama jam priimtiniausiu būdu.

Dėkojame už bendradarbiavimą ir Jūsų atsakymus!

 

Lokalus medicininis auditas

 

 

Konsultacijų poliklinikos darbo laikas:

Pirmadienis
7:00 - 19:00
Antradienis
7:00 - 19:00
Trečiadienis
7:00 - 19:00
Ketvirtadienis
7:00 - 19:00
Penktadienis
7:00 - 19:00
Šeštadienis
nedirba
Sekmadienis
nedirba

Registratūros tel.

8(343)54264,74934,56964.

  reg_pletros1   LT-PL-RU1 lsbp_logointerreg Lietuva-Polska EN v2 RGB


 

© 2009 MarijampolėsLigoninė.lt | Be raštiško marijampolėsligoninė.lt sutikimo tinklapyje esančią informaciją publikuoti ir platinti griežtai draudžiama.