Naujienų archyvas

Pacientų medicininės sveikatos istorijos duomenys bus kaupiami, saugojami ir pateikiami elektroniniu būdu

Marijampolės regiono gyventojams ir pacientams bus sudarytos sąlygos šiuolaikinėmis informacinių ir ryšių technologijų priemonėmis laiku gauti geros kokybės sveikatos paslaugas, o  sveikatos priežiūros įstaigoms ir specialistams, teikiantiems sveikatos priežiūros paslaugas, – tarpusavyje bendradarbiauti ir saugiai keistis informacija elektroninėmis priemonėmis.

Marijampolės ligoninė, kaip ir kitos sveikatos priežiūros staigos (SPĮ), siekia teikti savo pacientams kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas, nuolatos gerinti savo veiklos efektyvumą, našumą, tačiau šiuo metu naudojamos darbo priemonės ir metodai apsunkina šių tikslų siekimą. Elektroninės paslaugos gyventojams sveikatos priežiūros paslaugų teikimo metu iš esmės nėra teikiamos – informacija apie pacientų sveikatą dažniausiai kaupiami popierinėje formoje, todėl sunkiai prieinama tiek pacientams, tiek SPĮ specialistams.

Nuo š.m. gegužės mėn. Marijampolės ligoninė kartu su dešimt kitų Marijampolės regione esančių sveikatos priežiūros staigų pradėjo įgyvendinti projektą „Elektroninių sveikatos paslaugų plėtra Marijampolės regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigose“.

Projekte dalyvauja VšĮ Marijampolės pirminės sveikatos priežiūros centras, VšĮ Šakių ligoninė, VšĮ Vilkaviškio ligoninė, VšĮ Vilkaviškio pirminės sveikatos priežiūros centras, VšĮ Kybartų pirminės sveikatos priežiūros centras, VšĮ Kalvarijos ligoninė, VšĮ Kalvarijos pirminės sveikatos priežiūros centras, VšĮ Sangrūdos ambulatorija, VšĮ Kazlų Rūdos ligoninė ir VšĮ Kazlų Rūdos pirminės sveikatos priežiūros centras. Minėtos sveikatos priežiūros įstaigos nėra įsidiegę vieningos informacinės sistemos (IS) ir savo veikloje naudoja tik atskiras, tarpusavyje neintegruotas programines priemones arba atskiras IS.

Siekiant užtikrinti efektyvų žmogiškųjų ir materialinių išteklių medicinos įstaigose panaudojimą, taupyti pacientų laiką, yra inicijuojamas šis projektas, kurio metu bus sukurta interaktyvi el. paslauga „Pacientų medicininės sveikatos istorijos duomenų kaupimas, saugojimas ir pateikimas elektroniniu būdu pacientams ir SPĮ specialistams“.

Daugiau informacijos apie įgyvendinamą projektą galima rasti skiltyje EU projektai.

Konsultacijų poliklinikos darbo laikas:

Pirmadienis
7:00 - 19:00
Antradienis
7:00 - 19:00
Trečiadienis
7:00 - 19:00
Ketvirtadienis
7:00 - 19:00
Penktadienis
7:00 - 19:00
Šeštadienis
nedirba
Sekmadienis
nedirba

Registratūros tel.

8(343)54264,74934,56964.

  reg_pletros1   LT-PL-RU1 lsbp_logointerreg Lietuva-Polska EN v2 RGB


 

© 2009 MarijampolėsLigoninė.lt | Be raštiško marijampolėsligoninė.lt sutikimo tinklapyje esančią informaciją publikuoti ir platinti griežtai draudžiama.