Naujienų archyvas

Šveicarų parama padės pagerinti nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių paslaugų kokybę bei prieinamumą

Marijampolės ligoninėje pradedamas įgyvendinti projektas pagal vieną iš Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programų – „Energiją tausojančių technologijų įvedimas Lietuvos ligoninėse, teikiančiose paslaugas nėščiosioms, gimdyvėms ir naujagimiams“.

Projekto dėka vyksiančių pokyčių naudą pajus ypatingo dėmesio verta mūsų visuomenės dalis  - naujagimiai, besilaukiančios ar neseniai pagimdžiusios moterys, taip pat ir jų šeimos.

Vykdant projektą, Marijampolės ligoninėje bus įdiegtos energiją taupančios priemonės: modernizuotos šilumos, elektros tiekimo sistemos, įrengtos patalpų vėdinimo ir kondicionavimo sistemos, atnaujinta medicininių dujų, vakuumo ir deguonies tiekimo sistema. Projekto vertė Marijampolės ligoninėje – virš 2 mln. litų. Šios lėšos turės būti panaudotos iki 2017 m.

Daugiau informacijos apie projektą galima rasti skiltyje EU projektai.