Naujienų archyvas

Pradedamas įgyvendinti naujas gyventojų medicininio saugumo projektas

Marijampolės ligoninė nuo lapkričio 1 d. pradeda įgyvendinti naują trišalį projektą, kurio metu bus modernizuojami chirurgijos, neurologijos ir terapijos skyriai. Šis projektas leis pagerinti pasienio žmonių gyvenimo standartus vystant pasienio bendradarbiavimą per bendras regioninio lygmens iniciatyvas, garantuoti aukštą medicinos infrastruktūros kokybę ir apsaugoti vietos gyventojus bei turistus nuo socialinės atskirties, vystyti medicinos įstaigų bendradarbiavimą gerinant personalo ir specialistų darbo įgūdžius.

Projektą “Bendradarbiavimo plėtra siekiant pagerinti Rusijos, Lietuvos ir Lenkijos pasienio regiono gyventojų medicininį saugumą” numatoma įgyvendinti per 18 mėnesių. Projekto partneriai: Marijampolės ir Tauragės ligoninės Lietuvoje, Balstogės ir Suvalkų ligoninės Lenkijos pusėje bei Įsruties (Černiachovsko) Tilžės (Sovetsko) ligoninės Karaliaučiaus srityje.

Įgyvendinant projektą, numatoma ne tik modernizuoti Marijampolės, Tauragės ir Įsruties ligoninių atitinkamus skyrius, bet ir visos ligoninės planuoja įsigyti modernios, regioninėms ligoninėms būtinos medicinos įrangos, viso 191 vienetą, taip pat 3 greitosios medicinos pagalbos automobilius su būtiniausia skubios pagalbos teikimo įranga; numatoma surengti 2 konferencijas, parengti trišalio pasienio regionų medicininio bendradarbiavimo strategiją, įgyvendinti kitas projekto veiklas.

Bendras projekto biudžetas – apie 4 mln Eur (13,81 mln.Lt).

Informaciją parengė
Rūta Giedraitytė,
ryšių su visuomene specialistė

Konsultacijų poliklinikos darbo laikas:

Pirmadienis
7:00 - 19:00
Antradienis
7:00 - 19:00
Trečiadienis
7:00 - 19:00
Ketvirtadienis
7:00 - 19:00
Penktadienis
7:00 - 19:00
Šeštadienis
nedirba
Sekmadienis
nedirba

Registratūros tel.

8(343)54264,74934,56964.

  reg_pletros1   LT-PL-RU1 lsbp_logointerreg Lietuva-Polska EN v2 RGB


 

© 2009 MarijampolėsLigoninė.lt | Be raštiško marijampolėsligoninė.lt sutikimo tinklapyje esančią informaciją publikuoti ir platinti griežtai draudžiama.