Naujienų archyvas

Spalio 10 d. - pasaulinė psichikos sveikatos diena

Mūsų gyvenimo kokybė tiesiogiai priklauso nuo psichikos sveikatos. Tai - gera savijauta, stabili emocinė ir dvasinė būsena, leidžiantys žmogui džiaugtis savo gyvenimu. Apie tai šiandien diskutavo psichiatrijos skyriaus darbuotojai su juos pasveikinti atvykusiais Marijampolės savivaldybės atstovais.

Svečiai pasaulinės psichikos sveikatos dienos proga sveikino skyriaus personalą, linkėdami savo darbe išlikti ne tik profesionaliais, bet ir psichologiškai tvirtais. Sveikinimo žodžius išsakė mero pavaduotojas Gintautas Stankevičius, Socialinių reikalų departamento direktorė D. Pankauskienė, Savivaldybės gydytojo tarnybos vedėja Odeta Aleksienė bei LR Seimo nario A. Mitrulevičiaus padėjėjas K. Podolskis.

Neurologijos-psichiatrijos tarnybos vedėja I. Jasionienė, dėkodama svečiams, kalbėjo, jog darbe tenka ne vien gydyti. Kartais nuoširdus pokalbis ir palaikymas sunkioje emocinėje situacijoje gali padėti ligoniui labiau nei medikamentinis gydymas.

„Niekas taip nestiprina ir niekas taip nesekina, kaip emocijos." (Josephas Rouxas)

Konsultacijų poliklinikos darbo laikas:

Pirmadienis
7:00 - 19:00
Antradienis
7:00 - 19:00
Trečiadienis
7:00 - 19:00
Ketvirtadienis
7:00 - 19:00
Penktadienis
7:00 - 19:00
Šeštadienis
nedirba
Sekmadienis
nedirba

Registratūros tel.

8(343)54264,74934,56964.

  reg_pletros1   LT-PL-RU1 lsbp_logointerreg Lietuva-Polska EN v2 RGB


 

© 2009 MarijampolėsLigoninė.lt | Be raštiško marijampolėsligoninė.lt sutikimo tinklapyje esančią informaciją publikuoti ir platinti griežtai draudžiama.