Naujienų archyvas

Ligoninėje viešėjo sveikatos apsaugos ministras

Spalio 25-ą Marijampolės ligoninę aplankė Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis. Vizito metu ministras buvo supažindintas su ligoninės veiklomis, susitiko su medikų bendruomene.

Sveikatos apsaugos ministras, viešėdamas Marijampolės ligoninėje, buvo supažindintas su įstaigos teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų struktūra, ligoninėje įgyvendintais bei vykdomais projektais, susiduriamomis problemomis, ateities perspektyvomis bei numatomomis investicijomis. Ministras atsakinėjo į darbuotojams rūpimus klausimus, dalinosi mintimis apie sveikatos apsaugos sistemos situaciją, išsakė Lietuvos sveikatos priežiūros sistemos vizijų idėjas. Sveikatos apsaugos ministras pabrėžė, jog visas šalyje esančias ligonines bus siekiama perkelti į valstybinį lygmenį, savivaldoms paliekant atsakomybę tik už pirminę sveikatos priežiūros grandį.