Naujienų archyvas

Renkamos grupės vakarinėms vertikaliosios vonios procedūroms

Vertikalioji vonia - viena efektyviausių procedūrų gydant įvairias stuburo ligas. Šioje procedūroje apjungiamas vandens ir kineziterapijos gydomosios mankštos poveikis į sutrikusias raumenų, raiščių, kaulų bei sąnarių  funkcijas. Šiuo metu renkamos grupės šios procedūros atlikimui vakaro metu.

Dėl raumenų atsipalaidavimo ir dalinio nesvarumo Jūs žymiai lengviau ir beveik be skausmo atliksite aktyvius gydomuosius judesius. Po vertikalių vonių kurso sustiprėja raumenys ir raiščiai, padidėja stuburo paslankumas, judesiai tampa laisvesni ir žymiai mažiau skausmingi, o dažnai skausmas ir visai praeina. Pristabdomas stuburo patologinių procesų progresavimas, o taip pat raumenų atrofijos, stuburo deformacijų vystymasis. Procedūros kaina 26,82 Lt

Procedūras atliekame Jūsų pasirinktuirJumspatogiu metu: nuo 7.30 iki 19.00 val.

Mokamomis procedūromis galite naudotis ir be šeimos gydytojo siuntimo.

Registracija: Palangos g. 1, Marijampolės ligoninėje Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje, 31 bei 31A kabinetuose, tel. 8 697 07184.

Siūlome įsigyti dovanų kuponą ir pradžiuginti savo artimuosius, mylimuosius ar bendradarbius ypatingomis progomis.