Džiaugsmas mūsų mažiesiems ligoniukams!

Pirmadienis VšĮ Marijampolės ligoninėje prasidėjo džiaugsmingai, į svečius užsuko UAB „Mantingos“ ir Mantingos labdaros ir paramos fondo atstovai su dovanomis.

UAB „Mantinga“ yra socialiai atsakinga įmonė, todėl vieni iš didžiausių jų įmonės veiklos prioritetų yra įsitraukimas į bendruomenės gyvenimą, bei galimybė spręsti šalia esančias socialines problemas.

Artėjant gražiausioms metų šventėms, visuose „Mantinga“ įmonės biuruose veikė darbuotojų Kalėdų paštas. Darbuotojai nuo 2017 m. lakričio mėn. 28 d. iki gruodžio 31 dienos siuntė Kalėdų sveikinimus savo kolegoms ir simboliškai aukojo į pinigų dėžutes. Šiai iniciatyvai atvirutes sukūrė įmonės dizainerė! Buvo surinkta 342,60 eu ir išsiųsta 1470 atviručių.

Surinktus pinigus įmonė nutarė skirti Marijampolės ligoninės vaikų ligų skyriui. Pasitarus su skyriaus vedėja ir su ligoninės administracija, buvo nutarta padovanoti sėdmaišius, patogius ir ligoninės sienas spalvomis praskaidrinančius sėdmaišius. Ligoninėje, esant su sergančiu vaikučiu, norisi kažkur patogiai atsisėsti, o ligoninės lova ne visada būna pati patogiausia, todėl palatoje “įgriuvus“ į sėdmaišį, patogu ir tėveliam, ir ligoniukam. UAB „Mantinga“ įmonės įkūrėjas, valdybos pirmininkas K. Agentas nuo pat pirmųjų dienų labai tikėjo šia idėja, o pamatęs rezultatus, labai apsidžiaugė savo darbuotojais, jų darna, nes tokios akcijos suartina žmones.

VšĮ Marijampolės ligoninės direktorė A.Kuodienė pasidžiaugė UAB „Mantinga“ organizuojamais socialiniais projektais, kurie naudingi visai Marijampolės miesto bendruomenei, o vaikų ligų skyriaus vedėja I. Kopcikienė padėkojo už dovanas ir sėdmaišių paskirtį įvardijo taip“ Kaip ligoniukai patenka pas mus, jie serga ir jiems būna šalta, todėl atsisėdus į sėdmaišį, jis apgaubia šiluma ir įsivyrauja tarsi abipusė meilė“ , taip skamba kaip ir UAB ‚Mantinga“ šūkis „Šaltis. Karštis. Meilė“.

Mes labai vertiname ir dėkojame visiems už bet kokią pagalbą VšĮ Marijampolės ligoninei, kuriant jaukų bei šiltą mikroklimatą.

2017-03-29 mantinga  2017-03-29 mantinga