Velykinės nuotaikos akušerijos skyriuje

Labai šventiškomis nuotaikomis Didįjį penktadienį akušerijos skyrius sulaukė svečių su dovanomis į „Mamų skrynią“.

Tradiciškai, per didžiąsias metų šventes, prie socialinio paramos projekto „Mamų skrynia“ prisidedantys visuomenės atstovai šį kartą į akušerijos skyrių atvyko su pavasariškai puoštomis dovanomis. Spalvingai supakuoti rūbeliai, žaislai, sauskelnės bei kiti mažyliams reikalingi daikteliai buvo sudėti į simbolinę Skrynią.

Skrynelė akušerijos skyriuje įkurta 2010 metų pradžioje, ligoninei pradėjus įgyvendinti socialinį paramos projektą “Mamų skrynia”. Po metų maža skrynutė buvo pakeista į didesnę, senąją patalpinant vaikų ligų skyriuje. Į abi skryneles galima atnešti ir įdėti dukrytės, sūnelio, broliuko ar sesutės, taip pat anūkėlių išaugtus ar atliekamus rūbelius. Visi atnešti drabužėliai bei kiti vaikams reikalingi daiktai skirti mažiau pasiturinčioms, daugiavaikėms šeimoms.

Projektas kaskart susilaukia vis didesnio visuomenės, įvairių organizacijų, pavienių asmenų bei neabejingų ligoninės darbuotojų dėmesio. „Mamų skrynelę“ nuolat praveria ir papildo Marijampolės savivaldybės administracijos ir Trečiojo amžiaus universiteto atstovai bei kaskart prisideda naujos organizacijos, šiandien savo apsilankymus bus pradžiugino ir asociacijos Marijampolės „Zonta“ klubo atstovės. Šiandieninio apsilankymo metu visi pasidžiaugė projekto egzistavimu, reikalingumu ir dar kartą dėkojo VšĮ Marijampolės ligoninės direktorei Audronei Kuodienei už tokią puikią mintį.

Ligoninės personalas nuoširdžiai dėkoja visiems, kurie nelieka abejingi šiam paramos projektui ir džiaugiasi, kad yra geranoriškų žmonių, atrandančių laiko ir lėšų pildant skrynelę. Belieka tikėti, jog kiekvieno supratingumas ir gerumas, kuriuo dalinamės, bus įkvepiančiu pavyzdžiu tiems, kurie dar neprisidėjo prie ligoninės socialinio paramos projekto „Mamų skrynia“.

web5  web1 web2  web3